Wybierz kwotę
PLN
Wybierz metodę płatności
Dotacja dla Fundacji Taka Akcja
Filip Chajzer

Przyjaciele! Nic nie dzieje się samo, a wszystko co dobre razem z Wami! ❤️ Wystartowaliśmy zupełnie niedawno a tak wiele dobra udało nam się wspólnie “udostępnić” ❤️❤️❤️.
Zapewniam Was, że każdego dnia, ciężko pracujemy, rozwijamy naszą platformę charytatywną, pracujemy nad nowymi funkcjonalnościami i służymy naszym Podopiecznym a głowy mamy pełne pomysłów.
Jak już Wam wcześniej pisałem, klasyczne zbiórki, które uruchomiliśmy w maju tego roku, to nasz pierwszy krok. Pierwszy z wielu które przed nami. Już za chwilę będziemy odpalać kolejne funkcjonalności serwisu, które pozwolą jeszcze bardziej efektywnie pomagać.
No ale, właśnie tu i teraz mam do Was kolejną prośbę:
Niestety, jak w życiu, bez kasy daleko nie zajedziemy. Dla nas również 😞, każdy dzień to koszty utrzymania tego co już mamy. Dlatego jeśli możesz, chcesz, podoba Ci się to co robimy i chcesz być częścią tego Wszystkiego - pomóż nam finansowo.
Już teraz, ogromne dzięki, za Twoją dodatkową wpłatę, która pomoże nam się rozwijać i utrzymać!

PLN
Dane osobowe
Podsumowanie wpłaty
Wpłata dla organizatora 0.00 zł
Dotacja dla Fundacji Taka Akcja 10.00 zł
Koszt obsługi płatności 0.00 zł
Łączna suma do zapłaty 0.00 zł
* zgoda wymagana

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA;

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182.

Taka Akcja przetwarza dane osobowe w celu marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony Takiej Akcji oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez Taka Akcja przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj.