| O fundacji

Fundacja “Taka Akcja”

Ten projekt w mojej głowie, kiełkował od kiedy po raz pierwszy przekonałem się, jak wielką siłę mają media społecznościowe. Jak dzięki nim można ratować zdrowie i życie, pomagać tym, dla których los nie był łaskawy.

Projekt od marzenia do realizacji przeszedł w maju 2021 roku, kiedy w rekordowo krótkim czasie, udało się zebrać 9 milionów złotych, na leczenie w USA, 12 letniego Wiktorka ze Szczecina.

"KAWKA WICTORIA" - tak nazywała się ta akcja. Setki kawiarni z całego kraju, zdecydowało się przekazać dochód ze sprzedanej kawy dla Wiktora. Chłopiec jest ZDROWY! Wrócił ze Stanów. W Polsce proponowano już niestety Hospicjum. WYRWALIŚMY GO W OSTATNIEJ CHWILI. 🤛

Wtedy pomyślałem sobie, że jest tyle Żyć do uratowania. Takich akcji może być więcej. Dużo więcej. Setki, tysiące!

Dlatego Fundacja “Taka Akcja” 🔥🔥🔥 ma dużą ambicję, aby ten projekt, wprowadził rewolucję w systemie pomocowym, a co tam! Na skalę światową. Na razie ruszamy z klasycznym portalem zbiórkowym, ale już wkrótce uruchomimy kolejne rozwiązania, które zachęcą do pomocy nawet najbardziej opornych.

Każdy będzie wygrany!

Ktoś wygra życie, a z drugiej strony pomagający też nie zostanie z pustymi rękami.

Projekt tworzymy z moim Fundacyjnym teamem. Jak wspominałem, naszą ambicją jest rewolucja na skalę międzynarodową. Nakład środków i czasu jest ogromny. Jednak nie poddajemy się.

Ten pomysł urodził się w mojej głowie na podstawie lat doświadczeń w pomaganiu. Znam doskonale wszystkie fantastyczne strony internetowe, istniejących rozwiązań, ale też braki, które hamują rezultaty.

Bardzo często słyszę - “Filip pomóż! Moja zbiórka stoi w miejscu”. Moim celem jest, żeby zbiórki nie stały do czasu interwencji Influencera z zasięgami. I to się uda!

Filip Chajzer
Bądźcie z nami! Zgłaszajcie się do nas jeśli potrzebujecie pomocy. Nasz fundacyjny zespół i wolontariusze czekają na Wasze zgłoszenia! Koniec gadania - teraz jest czas działania!
Podpis Filipa Filip z całą
ekipą fundacji!